Bajai workshop

Meghívó

Igények és lehetőségek a stroke-ot követő nyelvi rehabilitációban

workshop a Bajai Szent Rókus Kórház és a Szegedi Tudományegyetem Nyelvtudományi Doktori Iskolájának szervezésében

Tisztelettel meghívjuk és várjuk a stroke-on átesett személyek rehabilitációjának lehetőségeivel foglalkozó rövid szakmai programunkra. Célunk az, hogy megismertessünk a kialakult állapotból való felépülési lehetőséget, és párbeszédet kezdeményezzünk újabb terápiás igények megfogalmazására elsősorban a szerzett nyelvi és kommunikációs zavarokat illetően.

Előadások:

• Dr. Tímár Gyula: Stroke ellátás Baján
  • Dr. Bertics Adrienn: A rehabilitációs team szakmai tevékenysége a bajai mozgásszervi rehabilitációban
  • Megyesi-Molnár Éva: Hogyan segítsük a kommunikációjában sérült beteget?
  • Tóth Alinka: Az ellátórendszer lehetőségei és nehézségei a beszéd- és nyelvi rehabilitációban
  • Dr. Ivaskó Lívia: Újabb lehetőségek a stroke utáni nyelvi rehabilitációban
  • Kerekasztal-beszélgetés érintettek és hozzátartozóik részvételével (Moderátor: Dr. Ivaskó Lívia és Megyesi-Molnár Éva)

Helyszín

Bajai Szent Rókus Kórház
Ebédlő
6500-Baja, Rókus u. 10

Időpont

2015. október 1. 14:00

Várjuk szeretettel az érdeklődőket!

Workshop Baja