V. Magyar Interdiszciplináris Humorkonferencia

Tisztelt Kolléga! Tisztelt Érdeklődő!

A Pázmány Péter Katolikus Egyetem Bölcsészet- és Társadalomtudományi Kara,
a Selye János Egyetem Tanárképző Kara, a Nemzetközi Folklórlingvisztikai Kutatócsoport
és a Tinta Könyvkiadó

megrendezi az

V. Magyar Interdiszciplináris Humorkonferenciát.

A konferencia időpontja: 2017. szeptember 14–15.

A konferencia helyszíne: a Pázmány Péter Katolikus Egyetem piliscsabai campusa (2087 Piliscsaba-Klotildliget, Egyetem u. 1.)

Jelentkezési határidő: 2017. április 30

A konferencián az előadások tervezett időtartama 20 perc.

További információk a konferencia honlapján.

Szíves jelentkezését várva, üdvözlettel:

Piliscsaba – Komárom, 2017. január 24.

Nemesi Attila László, a szervezőbizottság elnöke ( Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. )
T. Litovkina Anna, a programbizottság elnöke ( Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. )
Pethő Mária, a programbizottság titkára ( Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. )
Tóth Loretta, a szervezőbizottság titkára ( Ez az e-mail cím a spamrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. )